Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα |
| Αθλητικές δραστηριότητες Πίνγκ-πόνγκ | Σπα & Ευεξία Δωμάτιο με ατμόλουτρο Τζακούζι | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά Δωμάτιο παιχνιδιών |
| Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 3 άτομα και προσφέρει πινγκ πονγκ για να διαφοροποιήσει τον ελεύθερο χρόνο των επισκεπτών.
Οι επισκέπτες αυτής της βίλας με 1 μπάνιο μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Padaria Da Matriz βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια. Στις εγκαταστάσεις υπάρχουν χαμάμ, τζακούζι και σάουνα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Δωμάτιο με ατμόλουτρο
- Τζακούζι
- Πίνγκ-πόνγκ
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
- Παιδική χαρά
- Δωμάτιο παιχνιδιών
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira;
Μπορείτε να μένετε σε η Casa Das Ruinas Romantic Miguel Pereira με το κατοικίδιο ζώο σας.